Turkuaz Yatak Odası Dekorasyon Koleksiyonu

Turkuaz rengi ev dekorasyonu için veya  başka dekorasyon uygulamalarında kullanılacak olan harika bir renktir.   Dekor aksesuarları  için en idealliğini koruyan, her türlü alanda kullanıma uygun olan bu rengin yatak odasında kullanım örneklerini aşağıda oluşturduğumuz galeri de göstermiş bulunmaktayız. Şimdiye kadar hep plaj rengi olarak bilinen ve sahil kenarlarındaki alanlarda kullanılan renk elbette bahar ve yaz dekorasyonu için çok uygundur. Ama her zaman kullanılamaz diye de bir kanun yoktur. Nefis kesen ferah bir odada turkuaz renkli bir duvar çok göz alıcı ve ferahlatıcı görünür. Bu rengin kullanımı  kolay ve diğer birçok renkle beraber çok basit bir şekilde  harmanlanan tüm dekorasyonlar için kullanılan harika tasarımlar ortaya çıkarmak için ilham veren fotoğrafları hazırladık.

Kahverengi, sarı, beyaz, mor, gümüş, fuşya, ve siyah koyu ve şık  olan renkler turkuaz rengi ile yatak odasında kontrast oluşturulmaya hem perde hem de diğer eşyalarla renk patlayacaktır olumlu yönde. Turkuaz yatak odası dekorasyon koleksiyonuna baktığımız zaman kullanılan perdelerin, nevresim takımının veya ondan ayrı olan birkaç parçanın tekli olarak kullanıldığını görürüz. Çünkü sadece turkuaz renginden oluşan yatak odası sakinlik değil insana sadece sıkıcı ve bunaltan bir his verecektir.

Turkuaz Yatak Odası Dekorasyon Koleksiyonu

Turkuaz Yatak Odası Dekorasyon Koleksiyonu

Ferah-Turkuaz-Yatak-Odası Geniş-Turkuaz-Yatak-Odası Turkuaz-Yatak-Odası-Modelleri Turkuaz-Yatak-Odası-Modelleri-01 Turkuaz-Yatak-Odası-Modelleri-02 Turkuaz-Yatak-Odası-Modelleri-03 Turkuaz-Yatak-Odası-Modelleri-04 Turkuaz-Yatak-Odası-Modelleri-05

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir