Buradasiniz: Ana sayfa - Dolap - Antre Dekorasyonu Örnekleri

Antre Dekorasyonu Örnekleri

Bir evin dekorasyonunun güzel olması sadece oturma odası dekoru ile değil bütün odaların dekorasyonu ile mümkündür. İlk başta kendimizi düşünecek olursak, uzun uğraşlar vererek, emek harcayarak odalarımızı dekore ederiz. Ama en önemli dekorasyon alanlarından biri de antre dekoru yani evimize ilk adım attığımız yer olan giriş bölümünün dekorudur. Yorucu bir günün ardından evimize gelir kapımızı açar ve ilk önce antredeki vestiyere yönelir, üzerimizi çıkartırız. İşte eve ilk adımdan itibaren göze hoş gelen bir dekor seçimi yapmalıyız. Antre bölümü küçük ve dar olabilir. Bu yüzden de vestiyer, portmanto seçimi yaparken dikkat etmek gerekir.

Kullanılacak olan dolapların ihtiyaca göre dizayn edilmesi gerekir. Fazla ayakkabıların muhafaza edilmesi, giyeceklerin düzgün durabilmesi ve ayna kullanımı bu alanda önemlidir. Ayrıca bu bölüme küçük süsler takmak ve renk seçimi de eve ilk girişte göze hoş gözükmesi için önemlidir. Şimdi galerimizde ki giriş bölümü dekorasyonu örneklerini inceleyelim ve fikir sahibi olalım.

Paylaş Buton

Etiketler:, , , , , , ,


Antre Dekorasyonu Örnekleri için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 tuğçe  yorumladı. 08:51 - 24 / 03 / 2012:

    portmanto için çok özel seçenekleriniz var eve ilk girişteki görünüm benim için çok önemli özellikle ikinci resimdeki portmantoyu çok beğendim..yardımınız için teşekkür ederim :)


Yorum yapın