Bahçe Dekorasyon Örneği 2013

Dekorasyon fikirleri olarak 2013 yılında yeni fikirlerle devam ediyoruz. Bahçeli eski bir eviniz, bahçesinde kullanılmayan atıl durumda olan eski eşyalar varsa bu güzel fikir ile evinize yeniden aşık olabilirsiniz.

Örnekteki resim üzerinden yorum yapacak olursak; ilk başta bahçe dekorasyonuna güzel bir örnek olduğunu söyleyebiliriz. Eski hali ve yeni hali gözükmekte. Kullanılmayan koltuklar, eski bir salıncak, bakımsız çimler ile ev bir hayalet ev görünümünde. Hiç ilgi çekmediği gibi gayet itici bir görünümü var. Terkedilmiş bir viraneye benziyor. Daha sonra dekorasyon uzmanları bu eve el atmış ya da ev sahibi kendi beceri ve imkanları ile bu eve hayat vermiş. Eski eşyalar atılmış. Ev komple yeniden boyanmış. Pencere kenarlarına çerçeveler eklenmiş. Kapı önüne güzel bir çardak kurulmuş. Sade ve özel bir ışıklandırılma seçilmiş. Çardağın altı bahçe mobilyası modellerinden yemek masası konulmuş. Yan tarafına yine bahçe mobilyalarından güzel bir kanepe ile dizilmiş. Ve sonuç hayalet ev görünümünden yaşanılası bir ev görünümüne gelmiş.

İşte bu güzel örnekte olduğu gibi sizlerde yaşadığınız mekanlara bir yenilik bir görsellik katabilirsiniz. Dekorasyon fikirleri olarak biz de güzel bulduğumuz örnekleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Lütfen yazılarımızı daha çok kişiye ulaştırmak için paylaşın.

dekorasyon-fikirleri-2013

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir