Mıknatıslı Kapı Sinekliği Tülü

Mıknatıslı Kapı Sinekliği Tülü;  yepyeni ve çok farklı bir ürün. Aslında ürün isim olarak pek farklı değil ama ürünü farklı kılan özellik içinde barındırdığı mıknatıs sayesinde pratik kullanım sağlaması.  İndirim sitelerinde çok uygun fiyatlarla satışa çıkan bu kullanışlı ürün 16,90TL gibi rakamlarla satışa sunulmuş. Şimdi gelelim bu ilginç tasarımın özelliklerine ;

Ne işe yarar?
-Mıknatıslı özelliği ve 2 parçadan oluşması sayesinde kapıdan rahatça geçmenize olanak sağlarken, siz geçer geçmez güçlü mıknatısların birbirini çekerek ve kapatma özelliği sayesinde de hemen ve tam olarak kapanacak!

Nerelerde kullanabilir?
-Mıknatıslı Kapı Sinekliği ahşap kapılar, PVC kapılar, metal kapılar dahil olmak üzere tüm kapı çeşitlerinde rahatlıkla kullanabileceksiniz. Mıknatıslı Kapı Sinekliğinin montajı çok kolay ve pratiktir. 90 cm ve altındaki tüm kapılarda kullanabilirsiniz.

Peki ürün özellikleri nelerdir?
– Montajı çok kolaydır.
– Dayanıklı malzemeden üretilmiştir.
– Dekoratiftir.
– Evde, iş yerinizde ve yazlıkta rahatlıkla kullanabilirsiniz.
– Tüm kapılar için uyumludur

Kullanım Şekli:

Poşet içinden çıkan çift tarafı yapışkanlı bantlarla tül kapıya üstten ve yanlardan gergin şekilde yapıştırınız. Yapıştırılacak olan kapı ahşap ise bant yerine raptiye de kullanılabilir. Tülün ortasında yukarıdan aşağı doğru boydan boya mıknatıs bulunmaktadır. Tül ortadan elle açılarak geçilir, geçildikten sonra mıknatıslar sayesinde otomatik olarak kapanır. Yükseklik 210 cm , genişlik 90 cm’dir. Bu ölçüler tüm kapıları tam olarak örter.

Paket İçeriğinde neler var?
– 1 Adet 210 x 90cm Sineklik
– 1 Adet Fisto
– 20 Adet Raptiye
– 30 Adet Çift Taraflı Bant

Ebatları nasıl?

– Yükseklik: 210 cm.
– Genişlik: 90 cm
– Her bir kanat 45 cm olmak üzere 2 kanattan boydan boya mıknatıslıdır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir