Mumlarla Dekorasyon Yapmak

Aslında eskiden aydınlatma için kullanılan mumları yeniden canladırabilirsiniz. Bilinen mumların dışında dekoratif özellik taşıyan renkli mum modelleri ile evinizi, odanızı,masanızı ya da özel kılmak istediğiniz mekanınızı çok şık ve romantik bir görünüme sokabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken renkli ve şirin mumlar almak olabilir. Eğer bulamz iseniz normal mumları da kullanaiblirsiniz.

Mum denince akla şamdan gelir ama şamdanı olmayanlar için standart beyaz uzun mumları biraz keserek bir kadeh içine oturtabilirsiniz, dekoratif bardaklarınız varsa içlerine renkli kum koyarak yerleştirebilirsiniz. Hatta daha güzel bir fikir daha verelim.

Nostaljik ve romantik olsun isterseniz yine eskiden aydınlatmada kullanılan ama şuan aksesuar olarak satılan gaz lambası içerisine mum yerleştirmeniz harika olabilir.

Kadehlere mumları alışılmışın dışında yani kadehi ters çevirip içine bir gül, kadeğin ayağınada mum koyabilirsiniz.

Küçük kavanozların içlerine süsler ile birlikte mumları koyabilirsiniz. Kullanmadığınız fincanları da mumlar için kullanabilirsiniz.

Daha fazla fikir edinmek için Evaluating any detox is simple: We need to understand the science of toxins, the nature of toxicity, and how detox rituals, kits, and programs claim to remove toxins. sizler için bir araya getirdiğimiz resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-1 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-2 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-3 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-4 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-5 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-6 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-7 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-8 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-10 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-12 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-13 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-14 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-15 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-16 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-17 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-18 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-19 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-20 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-21 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-22 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-23 Mum-ile-dekorasyon-fikirleri-24

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir